Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Rozpoczynmy innowacyjny projekt edukacyjny – Uniwersytet Pierwszego Wieku!

Czym jest Uniwersytet Pierwszego Wieku? To oferta skierowana do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, zwłaszcza powiatu polickiego, w wieku 15-29 lat. Jeśli szukasz sposobu na podniesienie swoich umiejętności, wiedzy i kompetencji społecznych w niestandardowy sposób – to jest dla Ciebie!

Ale to nie wszystko! Projekt jest również skierowany do tych, którzy szukają nowego celu w życiu. Bez względu na to czy interesuje Cię praca społeczna, rady młodzieżowe na wszystkich szczeblach, czy chcesz pogodzić obowiązki szkolne i prywatne z własnym rozwojem – Uniwersytet Pierwszego Wieku jest dla Ciebie!

Program, podczas którego zapewnimy materiały szkoleniowe, słodki poczęstunek i napoje oraz oddamy pod skrzydła specjalistów z dużym doświadczeniem, składać będzie się 6 zjazdów weekendowych w wymiarze łącznie 120 godzin warsztatów.

Bloki tematyczne, które wejdą w skład projektu to:
I – Liderowanie, przywództwo budowanie zespołu 
II – Animacja społeczna, narzędzia animacji, działania animacyjne
III – Akcje społeczne 
IV – Pozyskiwanie funduszy 
V – Promocja działań, narzędzia promocyjne, komunikacja, planowanie promocji
VI – Coaching, mentoring lub zarządzanie zespołem
VII – Zakładanie oraz prowadzenie organizacji i rad młodzieżowych 

Rekrutacji dokonujemy poprzez ten formularz:
https://forms.gle/uRwziKBuKqUB5TTYA

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM:

ZGODA NA UDZIAŁ OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.