Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

kadra

Angelika Felska

Prezes ZUL

Zajmuje pozycję na froncie, nakreślając wizję i kierunek rozwoju fundacji. Z wykształcenia pedagog i pracownik socjalny z uprawnieniami do organizacji i zarządzania pomocą społeczną. Ma otwarty umysł i nigdy się nie nudzi, a liczbę godzin w dobie najchętniej by podwoiła. Jest osobą kreatywną i skuteczną w działaniu. Generuje pomysły z wielkim rozmachem, stawiając sobie ambitne cele, które konsekwentnie realizuje. Potrafi ugasić każdy pożar i skierować pracę zespołu na właściwe tory. Miłośniczka dobrej kawy i tańca towarzyskiego.

Magdalena Mokwa-Isad

Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

Dzielnie stawia czoła światu reklamy, mediom i papierkowej robocie. Dba o dokumenty i ogólny porządek w biurze najlepiej jak może. A także o to, aby nikomu niczego nie brakowało. Wita każdego szerokim uśmiechem i zawsze służy pomocą. Miłośniczka podróży i czynnego wypoczynku, a także historii sztuki. Prywatnie żona i mama dwóch synów.

Izabela Dryjańska

Specjalistka ds. projektów

Projekty to jej środowisko naturalne. Uwielbia wyzwania i odkrywanie nowych horyzontów. W mgnieniu oka nawiązuje przyjacielskie relacje i bardzo sobie ceni współpracę z ludźmi. Organizatorka wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, społecznych, sportowych... Wieczna optymistka z zaraźliwym uśmiechem. Sprawnie porusza się w świecie mediów i dba o budowanie marki. Zapalona ogrodniczka i miłośniczka dobrej książki.

Agata Nowicka - Hagenah

Specjalistka ds. projektów

Nie do podrobienia. Zakochana w psach i sarkazmie. Nie znamy dnia ani godziny, w których skomentuje coś w taki sposób, że klękajcie narody. Przy projektach pilnuje porządku jak nikt inny, a jej tajną bronią jest logika, której używa gdy nasi beneficjenci przeżywają kryzys.
Chat GPT? Przy Agacie i jej talencie do pisania oficjalnych pism może co najwyżej poprawiać rozdzielczość plików graficznych w Canvie.
W jej przypadku Bieszczadami, w które jedzie się gdy rzuci się wszystko, są Mazury.
Najlepiej w połączeniu z żeglarstwem. Herbata jej autorstwa z cytryną i miodem
(z mazurskich pasiek) poprawi humor każdemu.

Klaudia Wojnarowicz

Specjalistka ds. świata wirtualnego

Gdyby się dało, już dawno byłaby cyborgiem i obsługiwałaby nasze zaplecze techniczno-cyfrowe poprzez podłączenie się bezpośrednio do komputera.
Odpowiedzialna za www i Facebook'a ZUL, romansuje czasem z Chatem GPT i przyjaźni z Canvą. Na skutek organizowania swego czasu ważnych imprez w naszym imieniu, pracownicy działów promocji takich instytucji jak Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego czy Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki przewracają oczami, gdy otrzymują od niej maile.

Michał GłuszykCzłowiek orkiestra i chodzący bank wiedzy. Wymyśli, napisze projekt i jeszcze go zrealizuje. Z wykształcenia doradca psychospołeczny i politolog, który dzięki przeprowadzeniu kilku tysięcy godzin szkoleniowych z zakresu takiego jak komunikacja oraz budowanie zespołu, aktywizacja społeczności lokalnych czy zarządzanie wolontariatem, potrafi swoim przeszywającym wzrokiem prześwietlić człowieka niczym rentgen, a potem nakierować na właściwą ścieżkę.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.