Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

kadra zulAdmin 2023-03-01

Angelika Felska

Prezes ZUL

Zajmuje pozycję na froncie, nakreślając wizję i kierunek rozwoju fundacji. Z wykształcenia pedagog i pracownik socjalny z uprawnieniami do organizacji i zarządzania pomocą społeczną. Ma otwarty umysł i nigdy się nie nudzi, a liczbę godzin w dobie najchętniej by podwoiła. Jest osobą kreatywną i skuteczną w działaniu. Generuje pomysły z wielkim rozmachem, stawiając sobie ambitne cele, które konsekwentnie realizuje. Potrafi ugasić każdy pożar i skierować pracę zespołu na właściwe tory. Miłośniczka dobrej kawy i tańca towarzyskiego.

Lidia Król

Specjalistka ds. projektów, PR i obsługi klienta

Ma to szczęście, że w pracy robi to, co naprawdę lubi - stawia na dobry PR i budowę pozytywnych relacji z klientami. Z prawdziwą przyjemnością panuje nad biurowym chaosem, a jej atrybutem jest telefon. Nie znosi rutyny i w życiu ciągle wyznacza sobie nowe cele. Tłumacz i lektor języka niemieckiego, której pasją są nowe media i DIY. Z zamiłowania rękodzielniczka i artystka, tworząca ceramikę użytkowo-dekoracyjną.

Anna Kryszkiewicz

Specjalistka ds. projektów

Szybko, dynamicznie i w skandynawskim stylu hygge stawia czoła wyzwaniom. Zaangażowana w rozwiązywanie nawet najdrobniejszych problemów, co zdecydowanie sprawia, że nigdy się nie nudzi. Perfekcyjnie panuje nad webinariami i wszelkimi spotkaniami online, a spod jej ręki wychodzi nie tylko newsletter, ale także najlepsza kawa w mieście. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną i ukochanym psem albo oddając się swojej pasji - szydełkując.

Anna Namerła

Specjalistka ds. zamówień publicznych

Kobieta, dla której szczegółowe rozwiązania dotyczące procedur wydatkowania środków publicznych nie mają tajemnic. Perfekcyjnie i zawsze z uśmiechem na ustach panuje nad ofertami, zamówieniami i przetargami. Mistrzyni sztuki makijażowej, która dzięki filozofii buddyzmu żyje pełnią życia i odnajduje sposób na uporządkowanie myśli.

Wioletta Szafoni

Specjalistka ds. finansowo-księgowych

Potrafi ogarnąć księgową robotę jak nikt! Zlecenia i sprawy kadrowe załatwia w dzień, a faktury najlepiej opisuje w nocy. Do pracy przychodzi na drugą zmianę, taszcząc ze sobą wielką, ciężką torbę z „całym biurem”. W ten sposób zawsze i wszędzie jest przygotowana na każde papierkowe wyzwanie. Dla utrzymania porządku w swoim dziale generuje ponadnormatywne zużycie kolorowych karteczek, a na długo wyczekiwany urlop wybierze się z… rozszywaczem. Prywatnie miłośniczka literatury, psychologii i fotografii.

Magdalena Mokwa-Isad

Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

Dzielnie stawia czoła światu reklamy, mediom i papierkowej robocie. Dba o dokumenty i ogólny porządek w biurze najlepiej jak może. A także o to, aby nikomu niczego nie brakowało. Wita każdego szerokim uśmiechem i zawsze służy pomocą. Miłośniczka podróży i czynnego wypoczynku, a także historii sztuki. Prywatnie żona i mama dwóch synów.