Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

W poniedziałek 12 czerwca, mieliśmy ogromną przyjemność gościć na naszej scenie Teatr Absurdu Adama Dzieciniaka. Uczestnicy warsztatów teatralnych, zrealizowanych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy, w ramach małego grantu finansowanego z budżetu Gminy Dobra, brawurowa zagrali spektakl „Przedtem i Potem”, w reżyserii Adama Dzieciniaka.

Razem z całą publicznością, która licznie przybyłą na przedstawienie, oświadczamy, że byliśmy świadkami narodzin nowych Gwiazd Polskiej Sceny.

Ogromne brawa dla: Anety Rejczyk-Matysiak, Anny Śmigielskiej, Adriany Dudy, Moniki Dendal-Kalinowskiej, Ewy Pawlak, Zdzisława Szyszko, Ewy Jaklewicz-Walewicz, Agnieszki Bałoban, Jakuba Karpińskiego, Katarzyny Kajrenius-Strzałkowskiej, Katarzyny Grygian, Józefa Wiśniewskiego, Joanny Grzębki i Mistrza Adama Dzieciniaka.

Serdecznie dziękujemy i czekamy na kolejne spektakle w wykonaniu tak utalentowanych aktorów.

Organizację premiery sztuki wsparły wolontariuszki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie – serdecznie dziękujęmy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.