Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Warsztaty aktorskie „Minimal Art”

Podziel się z innymi

Warsztaty prowadzone będą w oparciu o metodę pracy aktorskiej charakterystyczną dla teatru Kantora, kontynuowaną później przez Teatr Cinema, która obejmuje: minimalizm środków, skupienie, zabawę sprzecznymi skojarzeniami, nadawanie codziennym czynnościom rangi aktu, itd.

Celem warsztatów jest poszukiwanie najodpowiedniejszego języka ekspresji aktorskiej, a także zapoznanie uczestników warsztatów z metodą pracy nazywaną minimal art`em scenicznym.

Warsztaty poprowadzi Darek Skibiński – aktor, reżyser i pedagog, autor projektów edukacyjnych i staży aktorskich. Jako współzałożyciel i aktor od 1992 roku związany z Teatrem Cinema.

Zgłoszenia poprzez formularz: https://forms.gle/3gHKkq6Lsp8gCDsW8

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „Następny krok – sztuka bliżej natury” dofinansowanego w ramach Programu Edukacja ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego MF EOG (2014-2021) oraz ze środków krajowych.

Liderem projektu jest:
Hajnówka Centralna – Stacja Kultury

Partnerami:
Hardanger Folkehøgskule
Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.