Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Zaproszenie do udziału w projekcie dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w wieku 60+😍Z wielka przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, w ramach rządowego programu na rzecz Osób Starszych „AKTYWNI+”” na lata 2021-2025, Edycja 2023, na realizację projektu „Aktywni dla siebie i dla innych. Seniorzy aktywizują siebie i swoje otoczenie poprzez wolontariat, partycypację i edukację”😍.

W ramach projektu seniorzy będą mogli wziąć udział w:

-szkoleniach „SENIOR-LIDER-WOLONTARIUSZ”.

– wizytach studyjnych „Śladami inspirujących inicjatyw społecznych i senioralnych”,

– Senioralnych Warsztatach Ożywienia Społecznego,

– senioralnych inicjatywach woluntarystycznych,

– programach edukacyjno-rekreacyjnych😍.

Zajęcia będą realizowane w okresie lipiec-grudzień 2023 r.😍.

Serdecznie zapraszamy twórczych, aktywnych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, w wieku 60 lat i więcej, którzy chcą pracować na rzecz swojego środowiska, tworzyć i realizować nowe projekty, aktywizować społeczność lokalną, do udziału w inicjatywie😍.

Zgłoszenia można składać za pomocą formularza elektronicznego https://forms.gle/3gHKkq6Lsp8gCDsW8 lub osobiście w siedzibie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego – 72-006 Mierzyn, ul. Welecka 13 B, do 10 lipca b.r.

Serdecznie zapraszamy😍. Udział w projekcie jest bezpłatny😍.

Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy

#aktywni+, #MRiPS, #seniorzy, #warsztaty, #ozywieniespoleczne, #wolontariat,, #szkolenia, #warsztaty, #wizytystudyjne

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.