Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

W latach 2020-2022 zrealizowaliśmy projekt, który obejmował szereg działań mających na celu rozwój naszej organizacji. Jednym z kluczowych kroków było zakupienie budynku, który będzie stanowić bazę dla naszej działalności internatowej. W momencie ukończenia prac remontowych Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy rozpocznie nowy etap swojej działalności i poszerzy ofertę proponowanych kursów.

Kolejnym etapem projektu ZULowy Interna@t było nabycie działek rolnych, co pozwoli nam na rozwój naszych działań ekologicznych. 

W ramach budowania marki opracowaliśmy także materiały promocyjne, które pozwoliły nam na skuteczną komunikację naszych wartości i oferty z klientami. Stworzyliśmy różnorodne materiały, takie jak foldery, ulotki, plakaty oraz reklamy internetowe, które docierały do szerokiej grupy odbiorców. Budowanie marki ZUL przełoży się na promocję idei uniwersytetów ludowych w ogóle.  

Kolejnym ważnym krokiem, który umożliwił nam skuteczne prowadzenie działań fundacji było zatrudnienie niezbędnej kadry. Dzięki wykwalifikowanej i zmotywowanej ekipie możemy realizować nasze cele z jeszcze większą determinacją i efektywnością.

Wszystkie działania w ramach ZULowego Interna@tu pozwoliły nam osiągnąć znaczący sukces w ramach projektu, umacniając naszą pozycję na rynku i zapewniając nam solidne podstawy do dalszego rozwoju.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.