Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Główny cel międzynarodowego projektu, który realizuje Stowarzyszenie Kulturalne Pocztówka wraz polskim partnerem – Zachodniopomorskim Uniwersytetem Ludowym w Mierzynie i norweskim partnerem Hardanger Folkehøgskule to rozwój międzynarodowej współpracy kulturalnej przy dużym zaangażowaniu społecznym. Finalnym efektem będzie spektakl opowiedziany najbardziej uniwersalnym językiem – muzyki i ruchu. Premiera odbędzie się w Polsce w Hajnówce i Mierzynie oraz w Norwegii w Lofthus. Poprzedzać ją będzie wiele wspólnych działań m.in.: szkolenia, konsultacje pomiędzy instytucjami, spotkania twórców i publiczności, tworzenia drewnala, wiele prób. Wszystko to – mamy nadzieję – zaowocuje dalszą współpracą między artystami i miastami.
Dofinansowanie na projekt udzielone zostało w ramach Programu „Kultura”, Działanie 2 „Poprawa dostępu do kultury i sztuki” w ramach MF EOG 2014 – 2021.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonejkonkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.
Projekt został również dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Lider projektu Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
Partner projektu Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie
Partner projektu Hardanger Folkehøgskule

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.