Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Środek grudnia upłynęły nam na dostąpieniu zaszczytu, jakim były odwiedziny w fundacjach i organizacjach społecznych, a także w Ambasadzie Polskiej w Berlinie.

Wyjazd ten, zorganizowany na zlecenie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie, miał na celu zapoznanie się przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej/przedsiębiorstw społecznych oraz instytucji działających w obszarze usług społecznych z regionu szczecińskiego ze specyfiką działania berlińskich organizacji.

Nie zabrakło oczywiście chwili wytchnienia, którą uczestnicy wyjazdu spędzili na jednym z berlińskich Jarmarków Bożonarodzeniowych 🙂

Ogromnie dziękujemy przedstawicielom Regenbogenfabrik, KREATIVHAUS (gdzie pojawili się również przedstawiciele ze Städtepartner Stettin e.V.), Heimvolkshochschule am Seddiner See oraz Panu Ambasadorowi, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.