Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Zapraszamy organizacje z gminy Dobra do udziału w warsztacie w ramach projektu „POBUDKA. Warsztaty pobudzenia społeczno-gospodarczego”.
Projekt POBUDKA to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia ESPRIT ze Szczecina oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego – Fundacji z Mierzyna.
 
W ramach projektu aktywni mieszkańcy z gminy wypracowywali pomysły na lokalne inicjatywy odpowiadające na potrzeby rozwojowe gminy Dobra. Wierzymy, że bez Państwa zaangażowania – przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, OSP czy innych organizacji – lokalny rozwój nie jest w pełni możliwy.
W ramach spotkania 25 lutego w klubie w Dołujach o godzinie 10.00 zamierzamy omówić z Państwem wypracowane inicjatywy oraz zachęcić do poznania i integracji Waszych organizacji.
 
Ramowy program spotkania to:
  • źródła finansowania lokalnych organizacji czyli jak sfinansować Państwa inicjatywy,
  • dobre praktyki i pomysły na projekty lokalne,
  • prezentacja i omówienie pomysłów na projekt wypracowanych podczas warsztatów POBUDKA,
  • prezentacja wzorca modelu współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi,
  • warsztat „Współpraca się opłaca”, czyli wzajemne poznanie i prezentacja działalności organizacji z gminy Dobra.
Spotkanie poprowadzone będzie przez doświadczonych animatorów społecznych aktywizujących lokalne społeczności w różnych miejscowościach naszego województwa oraz reszty kraju. Podczas spotkania zapewniamy poczęstunek i materiały do pracy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.