Przekaż 1,5 % Twojego podatku na wsparcie działalności ZUL. Nr KRS 0000682444

należymy do

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza na Konferencję „Ekonomia społeczna dla młodych”.
 
Wydarzenie skierowane jest do ludzi młodych i zainteresowanych szerzeniem ducha ekonomii społecznej wśród młodego pokolenia, jak również rozwojem aktywności obywatelskiej, przedsiębiorczości, solidarności społecznej, wolontariatu czy kompetencji społecznych.
 
Do udziału zaprosiliśmy znawców tematu oraz przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej z powodzeniem działających na rynku, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, a także ludzi młodych zaangażowanych czynnie w planowanie własnej przyszłości.
 
Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie koncert duetu Jackpot!
 
Zgłoszenia należy dokonać poprzez przesłanie uzupełnionego formularza (w załączeniu) do dnia 27.05.2022 r. na adres: es@wzp.pl
 
Wydarzeniem towarzyszącym Konferencji dla Młodych będą Targi Ekonomii społecznej, które rozgoszczą się w korytarzach uniwersyteckich. Tym razem będziemy promować idee ekonomii społecznej oraz działalność podmiotów ekonomii społecznej wśród młodych ludzi. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą podmiotów ekonomii społecznej dla Młodych – kto wie może połkną ekonomicznego bakcyla.
 
Konferencja i Targi organizowane są w Szczecinie, 3 czerwca 2022 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71-79.
 
W załączeniu program wydarzenia i formularz zgłoszenia na konferencję.
 
Wydarzenia organizowane są w ramach realizacji przez Województwo Zachodniopomorskie projektu pozakonkursowego pn. „Ekonomia społeczna kluczem do sukcesu”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego (Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Działanie 7.5 Koordynacja rozwoju sektora ekonomii społecznej oraz wsparcie rozwoju sieci kooperacji partnerstw ekonomii społecznej w województwie).
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.